برنامه آنالیز جیره طیور برنامه ای برای مهندسان دام پروری در جهت آنالیز مواد مغذی موجود در جیره های طیور ساخته شده است.و قابل نصب بر روی گوشی موبایل و تبلت تحت برنامه اندرویید میباشد .

مهندسان از این به بعد به راحتی خواهند توانست جیره های خود را در عرض چند دقیقه آنالیز کنند و تغییرات لازم را نسبت به نوع طیور پرورشی اعمال کنند تا به جیره بهتری دست یابند.

مقدار انرژی، چربی، پروتیین، کلسیم، فسفر فقط چند نمونه مهم از مواد مورد آنالیز برنامه است.

برای دریافت برنامه لطفا کلیک کنید 

https://cafebazaar.ir/app/ir.cyberlog.bfa

 

 اندازه تخم بلدرچین در مقایسه با تخم مرغ و تخم اردک تخم سایر پرندگان، به وضوح کوچکتر است.  در این عکس به ترتیب از سمت راست، تخم :  🔸غاز 🔸اردک 🔸مرغ  🔸بلدرچین

 اندازه تخم بلدرچین در مقایسه با تخم مرغ و تخم اردک تخم سایر پرندگان، به وضوح کوچکتر است.
 در این عکس به ترتیب از سمت راست، تخم :
🔸غاز
🔸اردک
🔸مرغ
🔸بلدرچین

 

تغذیه طیور و خواص بعضی از مواد غذایی مورد استفاده در جیره طیور

در این مقاله در مورد زیانهایی که جوندگان به تاسیسات و ساختمانها می زنند و حتی دان مورد مصرف طیور را که مصرف می کنند بحث می کنیم البته این ضررها را هم باید در نظر داشته باشیم.

کنترل موفقیت آمیز و موثر جوندگان بستگی به برنامه ریزی و اجرای مداوم آن دارد و نه تنها جوندگان را از بین می برد باعث جلوگیری از ورود و نفوذ دوباره آنها نیز می باشد. مرغداران زیادی اهمیت رعایت بیوسکوریتی در کنترل بیماریها و بالا رفتن سود خود را می دانند. با همه گیر شدن بیماری آنفولانزای طیور و خطرات احتمالی ناشی از بیوتروریسم اهمیت بیوسکوریتی آشکارتر شده است. و با وجود اهمیت بسیار زیاد آن بسیاری از مرغداران موارد بیوکسیوریتی را اجرا نی کنند یا اصلا باور ندارند.

کاربران
1
مطالب
140
نمایش تعداد مطالب
53425